137 Luxresidence

  • The lagest option:
  • 4 gäster
  • 2 sängar
  • 1 sovrum

Lägenheten 137 Luxresidence Lisboa med 10 rum, som ligger ungefär 25 minuter till fots från Eduardo VII Park, erbjuder ett fitnesscenter. Den här centrala lägenheten erbjuder gästerna tillgång till banktjänster, samt möjlighet att njuta av utsikten över staden.

Lägenheten 137 Luxresidence erbjuder gästerna badrumsfaciliteter, såsom hårtorkar, badlakan och handdukar. Du har också tillgång till en separat toalett, en dusch och en tvättmaskin.

Det finns kylskåp, ugn och köksredskap i ett minikök.

Den centrala lägenheten ligger i distriktet Marsdorf, inom 2 km från National Museum of the Azulejo. Ungefär 30 minuter till fots från boendet kan du besöka São Vicente de Fora-klostret. Tunnelbanestationen Arroios är belägen mindre än 150 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near 137 Luxresidence Lisboa
Akicity Arroios Bronze
Mobilpris

Akicity Arroios Bronze

22 m från boendet
USD 248 USD 223
per natt
Bmyt Central Apartments
Mobilpris

Bmyt Central Apartments

8.1
Väldigt bra 28 recensioner
73 m från boendet
USD 170 USD 153
per natt
Akicity Alameda Mint
Mobilpris

Akicity Alameda Mint

8.0
Väldigt bra 2 recensioner
189 m från boendet
USD 223 USD 201
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Humberto Delgado flygplats
    4,7 km

    Tågstationer

    Picoas tunnelbanestation
    1,1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhet

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Ljudisolerade rum
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Uttagsautomat
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 19:30
    Utcheckning: från 09:00 till 12:00
    Licensnummer80343/AL,80494/AL,83296/AL,83330/AL,80533/AL,82110/AL,80342/AL,80489/AL,80536/AL,80491/AL,82172/AL,82181/AL,80111/AL,81795/AL
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten 137 Luxresidence?
      Populära sevärdheter nära lägenheten 137 Luxresidence inkluderar bland annat National Museum of the Azulejo, Eduardo VII Park, São Vicente de Fora-klostret.
    • Kommer vi att njuta av utsikten från vårt rum på lägenheten 137 Luxresidence?
      Ja, rummen på lägenheten 137 Luxresidence har utsikt över staden.

    Läge

    Map
    I närheten

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    137 Luxresidence Lisboa

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng